Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ metal surface treatment ] eşleşme 67 Ürünler.
06Cr25Ni20 S31008 310S Paslanmaz çelik bobini 16 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 310S Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Çelik ve gaz taşımacılığı için OEM paslanmaz çelik dikişsiz tüp
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
310S 316L 316TI 904L 2205 2507 paslanmaz çelik boru korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
Endüstriyel paslanmaz çelik dikişsiz boru GB JIS ASTM URS KS BS EN AS standartlarıyla
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
316L paslanmaz çelik şeridi 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Endüstri Paslanmaz Çelik Lazer Kesme Servisi OEM Servisi
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
Endüstriyel paslanmaz çelik lazer kesme plaka boru OEM hizmeti
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |


