Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ metal surface treatment ] eşleşme 67 Ürünler.
316Ti Siyah Paslanmaz Çelik Sıcaklık Dayanıklı Yuvarlak Çubuk Çubuk
| Ürün Adı: | 316Ti paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
Soğuk çekilmiş Siyah 2205 Paslanmaz Çelik Çubuğu Parlak Yuvarlak Demir Çelik Çubuklar
| Ürün Adı: | 2205 Paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
Yüksek hassasiyetli dikişsiz paslanmaz çelik boru özelleştirilmiş korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | ASME SA-312/SA-312M, ASME SA-213/SA213M, GB/T14976, ASTM A312, vb. |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
06Cr23Ni13 S30908 309S Mekanik parçalar için paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | 309s Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Kesinlik SS304 dikişsiz paslanmaz çelik borular cilalanmış yuvarlak şekil
| Ürün Adı: | 304 paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
316L paslanmaz çelik kaynaklı boru paslanmaz çelik yuvarlak boru
| Ürün Adı: | 316L paslanmaz çelik kaynaklı boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
Endüstriyel 309S paslanmaz çelik plaka Antioksidan 1 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 309S Paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Sıcaklığa dayanıklı 316l Paslanmaz Çelik Şerit SS316L Şerit Yapı Malzemesi
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Okyanus mühendisliği için korozyona dayanıklı 2507 Paslanmaz Çelik Çizgi Bobini
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Endüstriyel 316L Paslanmaz Çelik Bobin SS316L Sheet In Coil OEM Servisi
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |


