Alle producten
zoekwoorden [ metal surface treatment ] bij elkaar passen 67 producten.
316Ti zwart roestvrij staal staaf rond staafstaaf hittebestendig
| Naam van het product: | 316Ti roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
Koud getrokken zwarte 2205 roestvrijstalen stok helder ronde ijzeren staalbalken
| Naam van het product: | 2205 Stak van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
Hoge precisie naadloze roestvrij staalpijp op maat Corrosiebestendige
| Naam van het product: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | ASME SA-312/SA-312M, ASME SA-213/SA213M, GB/T14976, ASTM A312 enz. |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
06Cr23Ni13 S30908 309S Kool van roestvrij staal voor mechanische onderdelen
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Precision SS304 naadloze roestvrij staal buizen gepolijst ronde vorm
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal naadloos buisje |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
316L roestvrij staal gesoldeerd buis roestvrij staal ronde buizen
| Naam van het product: | 316L roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
Industriële 309S roestvrijstalen plaat Antioxidant 1 mm dikte
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Warmtebestendige 316l roestvrijstalen band SS316L band Structuurmateriaal
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
2507 Roestvrij staal band spoel Corrosiebestendige voor oceaantechniek
| Naam van het product: | 304 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Industriële 316L roestvrijstalen spoel SS316L plaat in spoel OEM service
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |


