همه محصولات
کلید واژه ها [ metal surface treatment ] همخوانی داشتن 67 محصولات.
316Ti استیک فولاد ضد زنگ سیاه استک گرد مقاوم به گرما
| نام محصول: | چوب از فولاد ضد زنگ 316Ti |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
چوب فولاد ضد زنگ 2205 سیاه سرد
| نام محصول: | 2205 چوب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
لوله فولاد ضد زنگ با دقت بالا مقاوم به خوردگی
| نام محصول: | لوله بدون درز از جنس استنلس استیل |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | ASME SA-312/SA-312M، ASME SA-213/SA213M، GB/T14976, ASTM A312 و غیره |
| سطح مقطع: | حلقوی |
06Cr23Ni13 S30908 309S سیم پیچ فولاد ضد زنگ برای قطعات مکانیکی
| نام محصول: | 309s کویل فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
لوله های فولاد ضد زنگ SS304 بدون سلسله
| نام محصول: | لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
316L لوله های فولاد ضد زنگ لوله های گرد فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | لوله های جوشیده شده از فولاد ضد زنگ 316L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
ضد اکسید کننده صنعتی 309S فولاد ضد زنگ ضخامت 1mm
| نام محصول: | 309S صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
مقاومت در برابر گرما 316l نوار فولاد ضد زنگ SS316L نوار مواد ساختاری
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 316L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
2507 سیم پیچ استیل ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی برای مهندسی اقیانوس
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
صنعتی 316L سیم پیچ فولاد ضد زنگ SS316L ورق در سیم پیچ OEM خدمات
| نام محصول: | کویل فولادی 316 لیتری |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |


