Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ welded stainless steel pipe ] αγώνας 116 προϊόντα.
Βιομηχανική 321 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα 321 SS Στυλοκύλινδρο φύλλου
| Ονομασία προϊόντος: | σπείρα ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
XFC 2205 Σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα 022Cr23Ni5Mo3N S32205
| Ονομασία προϊόντος: | 2205 Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
2507 Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για την πετροχημική βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρα ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Σημείωση: Η μέθοδος αυτή χρησιμοποιείται για την ανάλυση των υλικών.
| Ονομασία προϊόντος: | 316L πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Επεξεργασμένο φύλλο μετάλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316 201 430 Επιφάνεια βιομηχανικής ποιότητας
| Ονομασία προϊόντος: | 304 πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Κρύο τυλιγμένο θερμό τυλιγμένο 316L πλακέτα από ανοξείδωτο χάλυβα για την αρχιτεκτονική διακόσμηση σκεύη
| Ονομασία προϊόντος: | 316L πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
904L Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα 00Cr20Ni25Mo4.5Cu NO8904 1.4539 317J5L X1NiCrMoCu25-20-5
| Ονομασία προϊόντος: | 904l λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
310S Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκα ανθεκτική στη διάβρωση 1000mm μήκος
| Ονομασία προϊόντος: | 310s πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
SS321 321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 150 mm με ορθογώνια διατομή
| Ονομασία προϊόντος: | πιάτο ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
SS2205 2205 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ορθογώνιο σχήμα για τη χημική βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | 2205 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |


