Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ welded stainless steel pipe ] αγώνας 116 προϊόντα.
2507 Στρογγυλή ράβδο από μαύρο ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 2507 Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
316ti ατσάλινο καλώδιο συγκόλλησης 16mm καλώδιο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 316ti Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 0.1-16mm Προσαρμόσιμο |
0.2mm παχιά 304 ατσάλινα σπείρα SS 304 σπείρα OEM εξυπηρέτηση
| Ονομασία προϊόντος: | Στρογγυλοειδή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Βιομηχανική σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L SS304 Σπείρα 0,2 mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | 304L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Βιομηχανική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 309S Αντιοξειδωτικό 1 mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | 309s πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
F53 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 SS2328 SAF2507
| Ονομασία προϊόντος: | πιάτο ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Ελαστική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 304 με επιφάνεια βιομηχανικής ποιότητας
| Ονομασία προϊόντος: | 304 πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
SS304L 304L φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκα 200mm-13000mm μήκος
| Ονομασία προϊόντος: | 304l πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
SS2507 2507 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα OEM Υπηρεσία ανθεκτική στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | πιάτο ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Ανθεκτικός στη θερμότητα 316l Τάση από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L Τάση δομικό υλικό
| Ονομασία προϊόντος: | 316L λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |


