Alle producten
zoekwoorden [ welded stainless steel pipe ] bij elkaar passen 116 producten.
2507 Ronde staalstaaf van zwarte roestvrij staal
| Naam van het product: | 2507 Stak van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
316ti roestvrij staal lasdraad 16 mm staal kabeldraad
| Naam van het product: | 316ti roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
0.2mm dik 304 roestvrij staal spoel SS 304 spoel OEM service
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Industriële 304L roestvrijstalen spoel SS304 Spoel 0,2 mm Dikte
| Naam van het product: | 304L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Industriële 309S roestvrijstalen plaat Antioxidant 1 mm dikte
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
F53 Plaat van roestvrij staal 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 SS2328 SAF2507
| Naam van het product: | 2507 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
glad SS304 304 roestvrijstalen plaat met industriële oppervlakte
| Naam van het product: | 304 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
SS304L 304L roestvrij staal plaat 200mm-13000mm Lengte
| Naam van het product: | 304l roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
SS2507 2507 Roestvrij staalplaat OEM Service Corrosiebestendig
| Naam van het product: | 2507 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Warmtebestendige 316l roestvrijstalen band SS316L band Structuurmateriaal
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |


