Alle producten
zoekwoorden [ welded stainless steel pipe ] bij elkaar passen 116 producten.
321 Naadloos buisje van roestvrij staal GB JIS ASTM URS KS BS EN AS SS Naadloos buisje
| Naam van het product: | 321 roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
310S Gelaste buizen van roestvrij staal, in rollen of koud getrokken
| Naam van het product: | 310S roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
30 dagen leveringsvoorwaarden Hoogdruk Naadloze Stalen Pijp Goud Wit Zilver Ontworpen voor Duurzame en Pijpleidingsystemen
| Inspection: | 100% |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
XFC C276 naadloze buis van roestvrij staal ronde vorm voor chemische verwerking
| Naam van het product: | C276 naadloos buisje van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
SS304L 304L roestvrij staal plaat 13m lengte met OEM service
| Naam van het product: | 304l roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Op maat gemaakte delen voor het lassen van metaal van roestvrij staal
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
304 roestvrijstalen draad Helder / Tinny / Spring / Welding SS Spring draad
| Naam van het product: | 304 roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
OEM naadloze buis van roestvrij staal voor het vervoer van vloeistoffen en gassen
| Naam van het product: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
321 Roestvrij staal spoel 06Cr18Ni10Ti SUS321 S32100 1.4541 Corrosiebestendig
| Naam van het product: | 321 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Industriële 304 roestvrij staal spoel SS304 plaat in spoel OEM service
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |


