Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ welded stainless steel pipe ] αγώνας 116 προϊόντα.
321 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χωρίς ραφές σωλήνες GB JIS ASTM URS KS BS EN AS SS Χωρίς ραφές σωλήνες
| Ονομασία προϊόντος: | 321 χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
310S Ζυγισμένοι σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 310S ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
30 ημέρες Χρονοδιαγραφές παράδοσης Υψηλής πίεσης αδιάβροχο ατσάλινο σωλήνα Χρυσό λευκό ασήμι κατασκευασμένο για ανθεκτικά συστήματα αγωγών
| Inspection: | 100% |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
XFC C276 Ατσάλι αδιάβροχο σωλήνα στρογγυλό σχήμα
| Ονομασία προϊόντος: | C276 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
Επισκόπηση της ατσάλινης πλάκας SS304L 304L μήκος 13m με υπηρεσία OEM
| Ονομασία προϊόντος: | 304l πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Τμήματα συγκόλλησης μετάλλων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |
304 Stainless Steel Wire Bright / Tinny / Spring / Welding SS Spring Wire Σιδηροσύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 304 καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 0.1-16mm Προσαρμόσιμο |
OEM Ατσάλινος Χωρίς Σύνδεση σωλήνας για τη μεταφορά υγρών και αερίων
| Ονομασία προϊόντος: | Χάλυβας |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
321 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα 06Cr18Ni10Ti SUS321 S32100 1.4541 Ανθεκτικό στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | σπείρα ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Βιομηχανική σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 SS304 φύλλο σε σπείρα Υπηρεσία OEM
| Ονομασία προϊόντος: | Στρογγυλοειδή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |


