Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ welded stainless steel pipe ] eşleşme 116 Ürünler.
321 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru GB JIS ASTM URS KS BS EN AS SS Dikişsiz Tüp
| Ürün Adı: | 321 Paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
310S Paslanmaz çelik kaynaklı boru yuvarlama veya soğuk çekim
| Ürün Adı: | 310s paslanmaz çelik kaynaklı boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
30 Gün Teslimat Koşulları Yüksek Basınçlı Dikişsiz Çelik Boru Dayanıklı ve Boru Hattı Sistemleri için Altın Beyaz Gümüş Mühendislik
| Inspection: | 100% |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
XFC C276 Kimyasal İşleme İçin Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Yuvarlak Şekil
| Ürün Adı: | C276 Paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
SS304L 304L paslanmaz çelik levha uzunluğu 13m OEM hizmeti ile
| Ürün Adı: | 304L paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Özel paslanmaz çelik metal kaynak parçaları metal lazer kesme damgalama parçaları
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
304 Paslanmaz Çelik Tel Parlak / Tinny / Bahar / kaynaklı SS Bahar Tel
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 0.1-16mm özelleştirilebilir |
Çelik ve gaz taşımacılığı için OEM paslanmaz çelik dikişsiz tüp
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
321 Paslanmaz çelik bobini 06Cr18Ni10Ti SUS321 S32100 1.4541 Korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | 321 Paslanmaz çelik sarmal |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Endüstriyel 304 Paslanmaz Çelik Bobin SS304 Sheet In Coil OEM Servisi
| Ürün Adı: | 304 paslanmaz çelik sarmal |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |


