Alle producten
zoekwoorden [ welded stainless steel pipe ] bij elkaar passen 116 producten.
321 Zwarte roestvrijstalen staaf Korrosiebestendige 6000 mm lengte
| Naam van het product: | 321 Roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
316Ti zwart roestvrij staal staaf rond staafstaaf hittebestendig
| Naam van het product: | 316Ti roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
Koud getrokken zwarte 2205 roestvrijstalen stok helder ronde ijzeren staalbalken
| Naam van het product: | 2205 Stak van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
EN 10216-5 Naadloze buizen van roestvrij staal Minimum orderhoeveelheid 1 ton Temperatuurweerstand tot 1100°C Afhankelijk van de kwaliteit
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
Bouw Koud getrokken naadloze stalen buizen vervaardigd volgens EN Normen EN 10216-5 ideaal voor precisie engineering en structurele
| Application: | Construction |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Stock: | Stock |
Minimale bestelhoeveelheid 1 ton roestvrijstalen naadloze buis temperatuurbestendigheid tot 1100°C op voorraad leverbaar specifieke kwaliteit
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Warmgewalzte kaltgezogene nahtlose Stahlrohre präzisionsgefertigt für industrielle Anwendungen und strukturelle Zwecke
| Shipping: | Negotiate |
|---|---|
| Technics: | Hot Rolled |
| Section Shape: | Round |
Warmgewalste naadloze pijpen van roestvrij staal ronde sectie vorm vlakke uiteinden ideaal voor industriële toepassingen en structurele
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Buitendiameter 6 mm tot 610 mm koudgetrokken naadloze stalen buis met platte of verhoogde uiteinden, ontworpen om te voldoen aan strenge industrienormen
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
NS3304 Slitscoil van roestvrij staal N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Naam van het product: | C276 Hastelloy-staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |


