Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ welded stainless steel pipe ] eşleşme 116 Ürünler.
321 Siyah paslanmaz çelik çubuk korozyona dayanıklı 6000mm Uzunluk
| Ürün Adı: | 321 paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
316Ti Siyah Paslanmaz Çelik Sıcaklık Dayanıklı Yuvarlak Çubuk Çubuk
| Ürün Adı: | 316Ti paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
Soğuk çekilmiş Siyah 2205 Paslanmaz Çelik Çubuğu Parlak Yuvarlak Demir Çelik Çubuklar
| Ürün Adı: | 2205 Paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
EN 10216-5 Paslanmaz çelik dikişsiz boru En az sipariş miktarı 1 ton 1100 °C'ye kadar sıcaklığa dayanıklılık sınıfına bağlı olarak
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
EN Standartlarına göre üretilmiş, hassas mühendislik ve yapısal uygulamalar için ideal, soğuk çekme dikişsiz çelik boru
| Application: | Construction |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Stock: | Stock |
En az sipariş miktarı 1 ton paslanmaz çelik dikişsiz boru 1100 ° C'ye kadar sıcaklığa dayanıklı stok hazır sınıf özel
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Endüstriyel uygulamalar ve yapısal kullanımlar için tasarlanmış sıcak yuvarlanmış soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru hassasiyeti
| Shipping: | Negotiate |
|---|---|
| Technics: | Hot Rolled |
| Section Shape: | Round |
Sıcak olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik dikişsiz boru yuvarlak bölüm şekli düz uçlar endüstriyel uygulamalar ve yapısal için idealdir
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Dış Çap 6mm'den 610mm'ye Kadar Soğuk Çekme Dikişsiz Çelik Boru Ucu BE VEYA PE Titiz Endüstri Standartlarını Karşılayacak Şekilde Üretilmiştir
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
NS3304 Paslanmaz çelik yarık bobini N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Ürün Adı: | C276 Hastelloy çelik şeridi |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |


