همه محصولات
کلید واژه ها [ welded stainless steel pipe ] همخوانی داشتن 116 محصولات.
321 استیل ضد زنگ سیاه مقاومت در برابر خوردگی 6000mm طول
| نام محصول: | 321 چوب استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
316Ti استیک فولاد ضد زنگ سیاه استک گرد مقاوم به گرما
| نام محصول: | چوب از فولاد ضد زنگ 316Ti |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
چوب فولاد ضد زنگ 2205 سیاه سرد
| نام محصول: | 2205 چوب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
EN 10216-5 لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ حداقل مقدار سفارش 1 تن مقاومت در برابر دمای تا 1100 درجه سانتیگراد بسته به درجه
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
لوله فولادی بدون درز سرد کشیده شده ساختمانی تولید شده مطابق با استانداردهای EN 10216-5 ایده آل برای مهندسی دقیق و سازه ای
| Application: | Construction |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Stock: | Stock |
حداقل مقدار سفارش ۱ تن لوله بدون درز فولاد ضد زنگ مقاومت حرارتی تا ۱۱۰۰ درجه سانتیگراد موجودی آماده درجه خاص
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
لوله های فولادی بدون درز گرم و سرد که برای کاربردهای صنعتی و ساختاری طراحی شده اند
| Shipping: | Negotiate |
|---|---|
| Technics: | Hot Rolled |
| Section Shape: | Round |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ نورد گرم، مقطع گرد، انتهای ساده، ایده آل برای کاربردهای صنعتی و سازه ای
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
لوله فولادی بدون درز کشیده شده سرد با قطر خارجی ۶ میلی متر تا ۶۱۰ میلی متر، انتها ساده یا برجسته، مهندسی شده برای برآورده کردن استانداردهای سختگیرانه صنعتی
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
NS3304 سیم پیچ شکاف فولاد ضد زنگ N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| نام محصول: | نوار فولادی C276 Hastelloy |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |


