Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ welded stainless steel pipe ] αγώνας 116 προϊόντα.
321 Μαύρη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα ανθεκτική στη διάβρωση μήκος 6000 mm
| Ονομασία προϊόντος: | 321 Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
316Ti μαύρο από ανοξείδωτο χάλυβα ράβδος στρογγυλή ράβδος ράβδος ανθεκτική στη θερμότητα
| Ονομασία προϊόντος: | 316Ti Ατσάλινη ράβδο |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
Ψυχρά τραβηγμένα μαύρα 2205 από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 2205 Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
EN 10216-5 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
Χάλυβας ψυχρής έλξης άνευ ραφής για κατασκευές, κατασκευασμένος σύμφωνα με τα ευρωπαϊκά πρότυπα EN 10216-5, ιδανικός για μηχανουργική ακριβείας και δομικές εφαρμογές
| Application: | Construction |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Stock: | Stock |
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 1 τόνος Ατσάλινος Χάλυβας Χωρίς Σύνδεση Σωλήνες Αντοχή σε θερμοκρασία έως 1100 °C Ετοιμασία αποθέματος
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας
| Shipping: | Negotiate |
|---|---|
| Technics: | Hot Rolled |
| Section Shape: | Round |
Tubo de acero inoxidable laminado en caliente sin costura, sección redonda, extremos lisos, ideal para aplicaciones industriales y estructurales
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Εξωτερική διάμετρος 6mm έως 610mm Ψυχρής έλασης άνευ ραφής χαλύβδινος σωλήνας άκρο BE ή PE Κατασκευασμένος για να πληροί αυστηρά βιομηχανικά πρότυπα
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
NS3304 Στρογγυλή σχισμή από ανοξείδωτο χάλυβα N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Ονομασία προϊόντος: | C276 Χάλυβας Hastelloy |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |


