Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ welded stainless steel pipe ] mecz 116 produkty.
321 Czarny pręt ze stali nierdzewnej odporny na korozję Długość 6000 mm
| Nazwa produktu: | 321 Stal ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
316Ti Czarny sztylet ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 316Ti, ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
Czarny 2205 ze stali nierdzewnej, wyciągnięty na zimno
| Nazwa produktu: | 2205 Pręty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
EN 10216-5 Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej Minimalna ilość zamówienia 1 tona Odporność na temperaturę do 1100°C w zależności od gatunku
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
Budowa Rury stalowe bezszwowe ze stału ciągniętego na zimno produkowane zgodnie z normami EN 10216-5 idealne do precyzyjnej inżynierii i konstrukcji
| Application: | Construction |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Stock: | Stock |
Minimalna ilość zamówienia 1 tona bezszwowej rury ze stali nierdzewnej Odporność na temperaturę do 1100°C Dostępna od ręki Specyficzna klasa
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Rura stalowa bezszwowa walcowana na gorąco i ciągniona na zimno, precyzyjnie zaprojektowana do zastosowań przemysłowych i konstrukcyjnych
| Shipping: | Negotiate |
|---|---|
| Technics: | Hot Rolled |
| Section Shape: | Round |
Gorącowalcowana bezszwowa rura ze stali nierdzewnej o okrągłym przekroju, gładkie końce, idealna do zastosowań przemysłowych i konstrukcyjnych
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Zewnętrzna średnica od 6 mm do 610 mm Wydobyte na zimno rury stalowe bezszwodowe BE lub PE skonstruowane w celu spełnienia rygorystycznych norm przemysłowych
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
NS3304 Węzeł szczelinowy ze stali nierdzewnej N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Nazwa produktu: | C276 Hastelloy Steel pasek |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |


