همه محصولات
کلید واژه ها [ welded stainless steel pipe ] همخوانی داشتن 116 محصولات.
طناب قطب فولاد ضد زنگ 904L به صورت سرد
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 904L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
صنعت 304 فولاد ضد زنگ چوب چوب دور استار چوب جامد 6000mm طول
| نام محصول: | چوب فولاد 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
اندازه کوچک گرد 316L استیل استیل استیل استیل استیل استیل
| نام محصول: | چوب استیل ضد زنگ 316L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
1mm SS304 سیم 304l سیم فولاد ضد زنگ طول سفارشی
| نام محصول: | سیم فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 0.1-16 میلی متر قابل تنظیم |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 استیل ضد زنگ
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 309S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
دقيق 310S فولاد فولاد مسطح نوار 0.1mm-16mm برای صنعت نفت و گاز
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
مواد ساختمانی فلزی 309S
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 309S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
نوار فولاد ضد زنگ درجه صنعتی 310S ضخامت 16 میلی متر
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
309S چوبی سیاه از فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | چوب استیل ضد زنگ 309s |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
اندازه های سفارشی 310S استیل ضد زنگ چوب سیاه گرد با بخش دایره ای
| نام محصول: | 310S چوب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |


