Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ steel surface treatment ] mecz 89 produkty.
BA Surface Austenitic Stainless Steel PipeTube Minimalna ilość zamówienia 1 tona nadaje się do oczyszczania wody i zastosowań morskich
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Technics: | Hot Rolled |
| Processing Technology: | Hot Rolled |
Zewnętrzna średnica od 6 mm do 610 mm Wydobyte na zimno rury stalowe bezszwodowe BE lub PE skonstruowane w celu spełnienia rygorystycznych norm przemysłowych
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
Grubość ścianki SCH40, rura bez szwu stalowa wysokociśnieniowa, wyprodukowana zgodnie z ASTM B16.10 B16.19 i rozmiary niestandardowe
| Customize: | Available |
|---|---|
| Outside Diameter: | 6mm To 610mm |
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
100 procent inspekcji Rurociąg z stali nierdzewnej bez szwu, walcowany na zimno, metodą procesu wyciągniętego na zimno, wysoka odporność na korozję, zastosowanie przemysłowe
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
|---|---|
| Color: | Gold White Silver |
| Product Type: | Pipe |
Szerokość zgodnie z potrzebami klienta Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej SUS304 Gatunek materiału Warunki dostawy 30 dni Szybka wysyłka
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
|---|---|
| Lead Time: | 7 Work Days |
| Technics: | Cold Drawing |
Powierzchniowa cewka ze stali nierdzewnej klasy przemysłowej 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 2205 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Odporność na korozję SS2205 Powierzchnia o charakterze przemysłowym z cewki ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 2205 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Usługa cięcia laserowego SS
| Nazwa produktu: | Cięcie laserowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm do 200 mm |
| proces: | cięcie laserowe |
Pierścienie pierścieniowe SS Bezszwowa Rurka 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301
| Nazwa produktu: | 310s Rurociąg bez szwu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |


