Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ steel surface treatment ] mecz 89 produkty.
SS2507 2507 Płytka ze stali nierdzewnej OEM
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 2507 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
Przemysłowy stopień 310S Pas ze stali nierdzewnej grubość 16 mm
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
316Ti 321 304 316 Rurociąg spawany ze stali nierdzewnej o powierzchni przemysłowej
| Nazwa produktu: | Spawana rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
Przemysłowe rurki spawane ze stali nierdzewnej 06Cr19Ni10 304 SUS304 S30400 1.4301
| Nazwa produktu: | Spawana rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Płytka ze stali nierdzewnej 1 m długości
| Nazwa produktu: | Płyty ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
Gorącowalcowana bezszwowa rura ze stali nierdzewnej o okrągłym przekroju, gładkie końce, idealna do zastosowań przemysłowych i konstrukcyjnych
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej SCH40 o średnicy zewnętrznej od 6 mm do 610 mm, wykonana na zamówienie, idealna do systemów transportu płynów
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Wyrobek z stali nierdzewnej o przekroju pierścieniowym 310S
| Nazwa produktu: | Płyty ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
NO4 Rurociągi bezszwodowe ze stali nierdzewnej EN 10216-5 Rury bezszwodowe walcowane na zimno, walcowane na gorąco, do budownictwa i infrastruktury
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Fob Port Shanghai lub zgodnie z wymaganiami Rurociąg bezszwodowy ze stali nierdzewnej
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |


