Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ steel surface treatment ] αγώνας 89 προϊόντα.
SS2507 2507 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα OEM Υπηρεσία ανθεκτική στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | πιάτο ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Βιομηχανική κλάση 310S Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα πάχος 16 mm
| Ονομασία προϊόντος: | 310S λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
316Ti 321 304 316 Σωλήνες συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα με βιομηχανική επιφάνεια
| Ονομασία προϊόντος: | Σωλήνες συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
Βιομηχανικοί συγκολλημένοι σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα 06Cr19Ni10 304 SUS304 S30400 1.4301
| Ονομασία προϊόντος: | Σωλήνες συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα μήκος 1m
| Ονομασία προϊόντος: | 310s πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Tubo de acero inoxidable laminado en caliente sin costura, sección redonda, extremos lisos, ideal para aplicaciones industriales y estructurales
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα SCH40 χωρίς συγκόλληση Εξωτερική διάμετρος 6mm έως 610mm Προσαρμοσμένο πάχος Ιδανικό για συστήματα μεταφοράς υγρών
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Κύκλωμα με κυκλική διατομή 310S φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 310s πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
NO4 Edelstahl nahtloses Rohr EN 10216-5 Kaltgewalzte warmgewalzte nahtlose Rohre für Bau und Infrastruktur
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Λιμάνι Φορτώσεως Σαγκάη ή όπως απαιτείται Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα χωρίς συγκόλληση κατά παραγγελία Πάχος Εξωτερική διάμετρος 6mm έως 610mm Ανθεκτικό
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |


