Alle producten
zoekwoorden [ steel surface treatment ] bij elkaar passen 89 producten.
SS2507 2507 Roestvrij staalplaat OEM Service Corrosiebestendig
| Naam van het product: | 2507 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Strip van roestvrij staal van industriële kwaliteit 310S 16 mm dik
| Naam van het product: | 310S roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
316Ti 321 304 316 Gelaste buizen van roestvrij staal met industriële oppervlakte
| Naam van het product: | Gelaste buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
Industriële roestvrijstalen gelaste buizen 06Cr19Ni10 304 SUS304 S30400 1.4301
| Naam van het product: | Gelaste buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Roestvrijstalen plaat 1m lengte
| Naam van het product: | 310s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Warmgewalste naadloze pijpen van roestvrij staal ronde sectie vorm vlakke uiteinden ideaal voor industriële toepassingen en structurele
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Ringvormige dwarsdoorsnede 310S roestvrij staal plaat maat
| Naam van het product: | 310s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
NO4 Roestvrijstalen naadloze buis EN 10216-5 Koudgewalste warmgewalste naadloze buizen voor constructie en infrastructuur
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
SCH40 Roestvrijstalen Naadloze Buis Buitendiameter 6mm Tot 610mm Op Maat Gemaakte Dikte Ideaal Voor Vloeistoftransportsystemen
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
FOB Port Shanghai of als vereist roestvrij staal naadloze buis op maat gemaakte dikte buitendiameter 6mm tot 610mm Duurzaam
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |


