Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ steel surface treatment ] eşleşme 89 Ürünler.
SS2507 2507 Paslanmaz çelik plaka OEM Servisi Korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | 2507 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Endüstriyel sınıf 310S paslanmaz çelik şeridi 16 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
316Ti 321 304 316 Endüstriyel sınıf yüzeyli paslanmaz çelik kaynaklı boru
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
Endüstriyel paslanmaz çelik kaynaklı boru 06Cr19Ni10 304 SUS304 S30400 1.4301
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Paslanmaz çelik levha 1m uzunluk
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Sıcak olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik dikişsiz boru yuvarlak bölüm şekli düz uçlar endüstriyel uygulamalar ve yapısal için idealdir
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Halkalı Çapraz Bölüm 310S Paslanmaz Çelik Yaprak Özel Boyut
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
NO4 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru EN 10216-5 İnşaat ve Altyapı için Soğuk Çekme Sıcak Çekme Dikişsiz Boru
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
SCH40 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Dış Çapı 6mm'den 610mm'ye Sıvı Taşıma Sistemleri İçin İdeal Özel Kalınlık
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Fob Liman Şanghay Veya Gerektiği Gibi Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Özel Yapım Kalınlık Dış Çap 6mm'den 610mm'ye Dayanıklı
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |


