Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ steel surface treatment ] eşleşme 89 Ürünler.
XFC 304L paslanmaz çelik kaynaklı boru endüstriyel sınıf SS304L yüzey boru
| Ürün Adı: | 304L paslanmaz çelik kaynaklı boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
7x19 316L paslanmaz çelik ipleri yuvarlama veya soğuk çekim
| Ürün Adı: | 316L paslanmaz çelik tel halatlar |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |
316Ti Siyah Paslanmaz Çelik Sıcaklık Dayanıklı Yuvarlak Çubuk Çubuk
| Ürün Adı: | 316Ti paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
Soğuk çekilmiş Siyah 2205 Paslanmaz Çelik Çubuğu Parlak Yuvarlak Demir Çelik Çubuklar
| Ürün Adı: | 2205 Paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
Yüksek hassasiyetli dikişsiz paslanmaz çelik boru özelleştirilmiş korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | ASME SA-312/SA-312M, ASME SA-213/SA213M, GB/T14976, ASTM A312, vb. |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
Endüstriyel paslanmaz çelik lazer kesme plaka boru OEM hizmeti
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
Endüstriyel sınıf yüzeyli yuvarlak şekli 309S paslanmaz çelik boru
| Ürün Adı: | 309S paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
Endüstriyel paslanmaz çelik dikişsiz boru GB JIS ASTM URS KS BS EN AS standartlarıyla
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 Paslanmaz çelik şeridi Metal inşaat malzemesi
| Ürün Adı: | 309S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
316L Paslanmaz Çelik Bobin 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |


