Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ steel surface treatment ] eşleşme 89 Ürünler.
06Cr23Ni13 S30908 309S Mekanik parçalar için paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | 309s Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Ningbo Port Seamless Austenitic Stainless Steel PipeTube Loading Port kaynak Tipi
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |
1.4301 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Soğuk Çekme %100 Muayene, Zorlu Ortamlarda Performans Sağlar
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
Kesinlik SS304 dikişsiz paslanmaz çelik borular cilalanmış yuvarlak şekil
| Ürün Adı: | 304 paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
XFC C276 Kimyasal İşleme İçin Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Yuvarlak Şekil
| Ürün Adı: | C276 Paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
316L paslanmaz çelik kaynaklı boru paslanmaz çelik yuvarlak boru
| Ürün Adı: | 316L paslanmaz çelik kaynaklı boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
Endüstriyel 309S paslanmaz çelik plaka Antioksidan 1 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 309S Paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Sıcaklığa dayanıklı 316l Paslanmaz Çelik Şerit SS316L Şerit Yapı Malzemesi
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Özel 309S paslanmaz çelik bant metal inşaat malzemesi
| Ürün Adı: | 309S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Okyanus mühendisliği için korozyona dayanıklı 2507 Paslanmaz Çelik Çizgi Bobini
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |


