Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ steel surface treatment ] mecz 89 produkty.
06Cr23Ni13 S30908 309S Zwoje ze stali nierdzewnej do części mechanicznych
| Nazwa produktu: | 309s Koła ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Rura ze stali nierdzewnej austenitycznej bez szwu do spawania w porcie załadunku, typ spawania
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |
1.4301 Rurociąg z stali nierdzewnej bez szwu, wyciąganie na zimno, 100% inspekcja, zapewniający wydajność w wymagających warunkach
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
Precyzyjne SS304 Bezszwowe Rury ze stali nierdzewnej Polerowany okrągły kształt
| Nazwa produktu: | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
XFC C276 Rurociąg bezszwowy ze stali nierdzewnej o okrągłym kształcie do przetwarzania chemicznego
| Nazwa produktu: | C276 Rurociąg bez szwu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
316L Rurociągi spawane ze stali nierdzewnej Rurociągi okrągłe ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Rury spawane ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
Przemysłowa tablica ze stali nierdzewnej 309S Antioksydant 1 mm grubość
| Nazwa produktu: | 309S Płytka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
Odporny na ciepło 316l pas ze stali nierdzewnej SS316L pas Materiał konstrukcyjny
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Niestandardowy materiał budowlany ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 309S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
2507 Wlewy ze stali nierdzewnej odporne na korozję dla inżynierii oceanicznej
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |


