همه محصولات
کلید واژه ها [ steel surface treatment ] همخوانی داشتن 89 محصولات.
SS2507 2507 صفحه فولاد ضد زنگ OEM سرویس مقاوم در برابر خوردگی
| نام محصول: | ورق استیل 2507 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
نوار فولاد ضد زنگ درجه صنعتی 310S ضخامت 16 میلی متر
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
316Ti 321 304 316 لوله های جوشیده شده از فولاد ضد زنگ با سطح صنعتی
| نام محصول: | لوله جوش داده شده از جنس استنلس استیل |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
لوله های ویلد شده فولاد ضد زنگ صنعتی 06Cr19Ni10 304 SUS304 S30400 1.4301
| نام محصول: | لوله جوش داده شده از جنس استنلس استیل |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S صفحه فولاد ضد زنگ طول 1 متر
| نام محصول: | صفحه فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ نورد گرم، مقطع گرد، انتهای ساده، ایده آل برای کاربردهای صنعتی و سازه ای
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
ورق از فولاد ضد زنگ 310S شکل حلقه ای
| نام محصول: | صفحه فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
NO4 لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ EN 10216-5 لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ SCH40 با قطر خارجی 6 میلی متر تا 610 میلی متر، ضخامت سفارشی ساخته شده، ایده آل برای سیستم های انتقال سیالات
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
بندر فوب شانگهای یا طبق درخواست لوله بدون درز فولاد ضد زنگ سفارشی ضخامت قطر خارجی 6 میلی متر تا 610 میلی متر بادوام
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |


