Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel tubing ] mecz 71 produkty.
XFC okrągły kształt 304L bezszwowa rura ze stali nierdzewnej dla przemysłu petrochemicznego
| Nazwa produktu: | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 304l |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
Smooth Surface Round Shape 316Ti Stainless Steel Pipe For Welding
| Nazwa produktu: | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 316Ti |
|---|---|
| Normy wykonania: | ASME SA-312/SA-312M, ASME SA-213/SA213M, GB/T14976, ASTM A312, itp. |
| Przekrój: | pierścieniowy |
SS2507 2507 Płytka ze stali nierdzewnej OEM
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 2507 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
Niestandardowy materiał budowlany ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 309S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Przemysłowy stopień 310S Pas ze stali nierdzewnej grubość 16 mm
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Wyroby z nierdzewnej stali 310S
| Nazwa produktu: | 310S Styczka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
NS3304 Węzeł szczelinowy ze stali nierdzewnej N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Nazwa produktu: | C276 Hastelloy Steel pasek |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
NO4 Rurociągi bezszwodowe ze stali nierdzewnej EN 10216-5 Rury bezszwodowe walcowane na zimno, walcowane na gorąco, do budownictwa i infrastruktury
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Średnica 1 i pół cala do 26 cali Rura ze stali nierdzewnej austenitycznej 30 dni Warunki dostawy Zapewniająca odporność na korozję
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
|---|---|
| Corrosionresistance: | High |
| Dimension: | Standard Or Customized |
2B Powierzchnia Płytki z stali nierdzewnej Bezszwowe Rury z zakrętem końcówki wysyłkowe Negocjacje Idealne do projektów mechanicznych i budowlanych
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
| Application: | Construction |


