Alle producten
zoekwoorden [ seamless stainless steel tubing ] bij elkaar passen 71 producten.
NO4 Roestvrijstalen naadloze buis EN 10216-5 Koudgewalste warmgewalste naadloze buizen voor constructie en infrastructuur
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
2B Oppervlak Roestvrij Staal Naadloze Buis Afgeschuinde Kanten Verzending Onderhandelen Ideaal voor Mechanische en Bouwprojecten
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
| Application: | Construction |
Bevel End Duplex roestvrijstalen buis Buitenste diameter 6 mm tot 610 mm Zware corrosiebestendige buizen voor industriële
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
EN 10216-5 Naadloze buizen van roestvrij staal Minimum orderhoeveelheid 1 ton Temperatuurweerstand tot 1100°C Afhankelijk van de kwaliteit
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
Minimale bestelhoeveelheid 1 ton roestvrijstalen naadloze buis temperatuurbestendigheid tot 1100°C op voorraad leverbaar specifieke kwaliteit
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Warmgewalste naadloze pijpen van roestvrij staal ronde sectie vorm vlakke uiteinden ideaal voor industriële toepassingen en structurele
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
30 dagen leveringsvoorwaarden Hoogdruk Naadloze Stalen Pijp Goud Wit Zilver Ontworpen voor Duurzame en Pijpleidingsystemen
| Inspection: | 100% |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
SCH40 Wanddikte Naadloze Stalen Buis voor Hoge Druk Vervaardigd Volgens ASTM B16.10 B16.19 en Aangepaste Maten
| Customize: | Available |
|---|---|
| Outside Diameter: | 6mm To 610mm |
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
Klasse 321 Naadloze Hogedruk Roestvrijstalen Buis Ideale Keuze voor Hoge Temperatuur Omgevingen Verzending Bespreekbaar
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
Ringvormige dwarsdoorsnede SS naadloze buis 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301
| Naam van het product: | 310S roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |


