Alle producten
zoekwoorden [ seamless stainless steel tubing ] bij elkaar passen 71 producten.
Ringvormige dwarsdoorsnede 310S roestvrij staal plaat maat
| Naam van het product: | 310s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 roestvrij staal band Metalen bouwmateriaal
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
SS2507 2507 Roestvrij staalplaat OEM Service Corrosiebestendig
| Naam van het product: | 2507 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
309S roestvrij staal strip metalen bouwmateriaal
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Strip van roestvrij staal van industriële kwaliteit 310S 16 mm dik
| Naam van het product: | 310S roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Aanpasbare afmetingen 310S roestvrijstalen stok zwart ronde staven met cirkel doorsnede
| Naam van het product: | 310S roestvrij staal stok |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
Diameter 1½ inch tot 26 inch Austenitische Roestvrijstalen Pijp/Buis 30 Dagen Leveringsvoorwaarden Biedt Corrosiebestendigheid
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
|---|---|
| Corrosionresistance: | High |
| Dimension: | Standard Or Customized |
30 dagen leveringsvoorwaarden Duplex roestvrijstalen pijp Corrosiebestendige naadloze gelaste pijpen voor industriële toepassingen
| Pmi Test: | 100% |
|---|---|
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
| Inspection: | 100% |
1.4301 Roestvrijstalen Naadloze Pijp Koudgetrokken 100 Procent Inspectie Biedt Prestaties in Veeleisende Omgevingen
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
NS3304 Slitscoil van roestvrij staal N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Naam van het product: | C276 Hastelloy-staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |


