Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ seamless stainless steel tubing ] eşleşme 71 Ürünler.
Halkalı Çapraz Bölüm 310S Paslanmaz Çelik Yaprak Özel Boyut
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 Paslanmaz çelik şeridi Metal inşaat malzemesi
| Ürün Adı: | 309S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
SS2507 2507 Paslanmaz çelik plaka OEM Servisi Korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | 2507 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Özel 309S paslanmaz çelik bant metal inşaat malzemesi
| Ürün Adı: | 309S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Endüstriyel sınıf 310S paslanmaz çelik şeridi 16 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Özel Boyutlar 310S Paslanmaz Çelik Çubuklar Çember Kesitli Siyah Yuvarlak Çubuklar
| Ürün Adı: | 310S Paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
1 buçuk inçten 26 inçe kadar çaplı Östenitik Paslanmaz Çelik Boru/Boru 30 Gün Teslimat Şartları Korozyon Direnci Sağlar
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
|---|---|
| Corrosionresistance: | High |
| Dimension: | Standard Or Customized |
30 Gün Teslimat Şartları Dupleks Paslanmaz Çelik Boru Endüstriyel Uygulamalar için Korozyona Sabit Dikişsiz Kaynaklı Borular
| Pmi Test: | 100% |
|---|---|
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
| Inspection: | 100% |
1.4301 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Soğuk Çekme %100 Muayene, Zorlu Ortamlarda Performans Sağlar
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
NS3304 Paslanmaz çelik yarık bobini N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Ürün Adı: | C276 Hastelloy çelik şeridi |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |


