Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ seamless stainless steel tubing ] eşleşme 71 Ürünler.
200/300/400 Serisi/ Dupleks Paslanmaz Çelik Yüzey Tedavisi Yağlı Döşeme Tel Çizimi
| Yüzey Tedavisi: | Yağ Taşlama Teli Çizimi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uygulama: | Dış duvar dekorasyonu, otel, mutfak, merdiven |
06Cr23Ni13 S30908 309S Mekanik parçalar için paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | 309s Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Endüstriyel 309S paslanmaz çelik plaka Antioksidan 1 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 309S Paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
310S Paslanmaz Çelik Yaprak Taş korozyona dayanıklı 1000mm Uzunluk
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
0Cr23Ni13 S30908 309S Enerji endüstrisi için paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | 309s Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S Paslanmaz çelik bobini 16 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 310S Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
304/316/201 Paslanmaz çelik boru yağlı öğütme tel çizim yüzey işlemi
| Yüzey Tedavisi: | Yağ Taşlama Teli Çizimi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uygulama: | Dış duvar dekorasyonu, otel, mutfak, merdiven |
200 Serisi Paslanmaz Çelik Yüzey Tedavisi Yağ Hızlı Kablo Çizimi Çevre Dostu
| Yüzey Tedavisi: | Yağ Taşlama Teli Çizimi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uygulama: | Dış duvar dekorasyonu, otel, mutfak, merdiven |
310S Saldırılmış Paslanmaz Çelik Boru 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301 150mm Kalınlığı
| Ürün Adı: | 310s paslanmaz çelik kaynaklı boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Paslanmaz çelik levha 1m uzunluk
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |


