All Products
Keywords [ seamless stainless steel tubing ] match 71 Products.
200/300/400 Series/ Duplex Stainless Steel Surface Treatment Oil Grinding Wire Drawing
| Surface Treatment: | Oil Grinding Wire Drawing |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Application: | Exterior Wall Decoration, Hotel, Kitchen, Staircase |
06Cr23Ni13 S30908 309S Stainless Steel Coil For Mechanical Parts
| Product Name: | 309S Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Execution Standards: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Thickness: | 0.2mm-16mm |
Industrial 309S Stainless Steel Plate Antioxidant 1mm Thickness
| Product Name: | 309S Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Execution Standards: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Cross Section: | Rectangle |
310S Stainless Steel Sheet Plate Corrosion Resistant 1000mm Length
| Product Name: | 310S Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Execution Standards: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Cross Section: | Rectangle |
0Cr23Ni13 S30908 309S Stainless Steel Coil For Energy Industry
| Product Name: | 309S Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Execution Standards: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Thickness: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S Stainless Steel Coil 16mm Thickness
| Product Name: | 310S Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Execution Standards: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Thickness: | 0.2mm-16mm |
304/316/201 Stainless Steel Pipe Oil Grinding Wire Drawing Surface Treatment
| Surface Treatment: | Oil Grinding Wire Drawing |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Application: | Exterior Wall Decoration, Hotel, Kitchen, Staircase |
200 Series Stainless Steel Surface Treatment Oil Grinding Wire Drawing Eco Friendly
| Surface Treatment: | Oil Grinding Wire Drawing |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Application: | Exterior Wall Decoration, Hotel, Kitchen, Staircase |
310S Welded Stainless Steel Pipe 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301 150mm Thick
| Product Name: | 310S Stainless Steel Welded Pipe |
|---|---|
| Execution Standards: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Cross Section: | Annular |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Stainless Steel Plate 1m Length
| Product Name: | 310S Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Execution Standards: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Cross Section: | Rectangle |


