همه محصولات
کلید واژه ها [ seamless stainless steel tubing ] همخوانی داشتن 71 محصولات.
200/300/400 سری/ دو فلز ضد زنگ سطح درمان روغن تراش سیم نقاشی
| درمان سطح: | طراحی سیم سنگ زنی روغن |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| درخواست: | دکوراسیون دیوار بیرونی ، هتل ، آشپزخانه ، پله |
06Cr23Ni13 S30908 309S سیم پیچ فولاد ضد زنگ برای قطعات مکانیکی
| نام محصول: | 309s کویل فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
ضد اکسید کننده صنعتی 309S فولاد ضد زنگ ضخامت 1mm
| نام محصول: | 309S صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
310S فولاد ضد زنگ ضد خوردگی 1000mm طول
| نام محصول: | صفحه فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
0Cr23Ni13 S30908 309S سیم پیچ فولاد ضد زنگ برای صنعت انرژی
| نام محصول: | 309s کویل فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S سیم پیچ فولاد ضد زنگ ضخامت 16 میلی متر
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
304/316/201 لوله های فولادی فولاد ضد زنگ
| درمان سطح: | طراحی سیم سنگ زنی روغن |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| درخواست: | دکوراسیون دیوار بیرونی ، هتل ، آشپزخانه ، پله |
200 سری فولاد ضد زنگ درمان سطح روغن خرد کردن سیم کشیدن دوستانه محیط زیست
| درمان سطح: | طراحی سیم سنگ زنی روغن |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| درخواست: | دکوراسیون دیوار بیرونی ، هتل ، آشپزخانه ، پله |
310S لوله فولاد ضد زنگ جوخته شده 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301 ضخامت 150mm
| نام محصول: | لوله جوش داده شده از فولاد ضد زنگ 310s |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S صفحه فولاد ضد زنگ طول 1 متر
| نام محصول: | صفحه فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |


