همه محصولات
کلید واژه ها [ seamless stainless steel tubing ] همخوانی داشتن 71 محصولات.
ورق از فولاد ضد زنگ 310S شکل حلقه ای
| نام محصول: | صفحه فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 استیل ضد زنگ
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 309S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
SS2507 2507 صفحه فولاد ضد زنگ OEM سرویس مقاوم در برابر خوردگی
| نام محصول: | ورق استیل 2507 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
مواد ساختمانی فلزی 309S
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 309S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
نوار فولاد ضد زنگ درجه صنعتی 310S ضخامت 16 میلی متر
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
اندازه های سفارشی 310S استیل ضد زنگ چوب سیاه گرد با بخش دایره ای
| نام محصول: | 310S چوب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
لوله و لوله استیل ضد زنگ آستنیتی با قطر 1.5 اینچ تا 26 اینچ، تحویل 30 روزه، مقاومت در برابر خوردگی
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
|---|---|
| Corrosionresistance: | High |
| Dimension: | Standard Or Customized |
30 روز شرایط تحویل لوله های دوگانه فولاد ضد زنگ لوله های ضد خوردگی بدون درز برای کاربردهای صنعتی
| Pmi Test: | 100% |
|---|---|
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
| Inspection: | 100% |
1.4301 فولاد ضد زنگ لوله بدون درز کشیدن سرد 100 درصد بازرسی ارائه عملکرد در محیط های سخت
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
NS3304 سیم پیچ شکاف فولاد ضد زنگ N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| نام محصول: | نوار فولادی C276 Hastelloy |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |


