Semua produk
kata kunci [ seamless stainless steel tubing ] pertandingan 71 Produk.
200/300/400 Series/ Duplex stainless steel surface treatment Oil grinding wire Drawing
| Pengolahan Permukaan: | Menggerakan kawat gerinda |
|---|---|
| Bahan: | Baja tahan karat |
| Aplikasi: | Dekorasi dinding eksterior, hotel, dapur, tangga |
06Cr23Ni13 S30908 309S Koil baja tahan karat untuk bagian mekanik
| Nama produk: | 309s Koil baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
Piring baja tahan karat industri 309S Antioksidan 1 mm Ketebalan
| Nama produk: | 309S Lembar baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
310S stainless steel sheet plat tahan korosi panjang 1000mm
| Nama produk: | 310S pelat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
0Cr23Ni13 S30908 309S Koil baja tahan karat untuk industri energi
| Nama produk: | 309s Koil baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S Koil baja tahan karat Ketebalan 16 mm
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 310S |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
304/316/201 pipa stainless steel Minyak penggilingan kawat menggambar Perlakuan permukaan
| Pengolahan Permukaan: | Menggerakan kawat gerinda |
|---|---|
| Bahan: | Baja tahan karat |
| Aplikasi: | Dekorasi dinding eksterior, hotel, dapur, tangga |
200 Series stainless steel Perawatan permukaan minyak grinding Wire Drawing Eco Friendly
| Pengolahan Permukaan: | Menggerakan kawat gerinda |
|---|---|
| Bahan: | Baja tahan karat |
| Aplikasi: | Dekorasi dinding eksterior, hotel, dapur, tangga |
310S Pipa stainless steel las 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301 150mm tebal
| Nama produk: | 310s pipa las stainless steel |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | Annular |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Lembar baja tahan karat 1m Panjang
| Nama produk: | 310S pelat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |


