همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel tubing ] همخوانی داشتن 71 محصولات.
لوله فولادی ضد زنگ دوبلکس با انتهای پخ خورده، قطر خارجی 6 میلی متر تا 610 میلی متر، لوله های مقاوم در برابر خوردگی سنگین برای مصارف صنعتی
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
30 روز شرایط تحویل لوله های دوگانه فولاد ضد زنگ لوله های ضد خوردگی بدون درز برای کاربردهای صنعتی
| Pmi Test: | 100% |
|---|---|
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
| Inspection: | 100% |
1.4301 فولاد ضد زنگ لوله بدون درز کشیدن سرد 100 درصد بازرسی ارائه عملکرد در محیط های سخت
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
EN 10216-5 لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ حداقل مقدار سفارش 1 تن مقاومت در برابر دمای تا 1100 درجه سانتیگراد بسته به درجه
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
حداقل مقدار سفارش ۱ تن لوله بدون درز فولاد ضد زنگ مقاومت حرارتی تا ۱۱۰۰ درجه سانتیگراد موجودی آماده درجه خاص
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ نورد گرم، مقطع گرد، انتهای ساده، ایده آل برای کاربردهای صنعتی و سازه ای
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
شرایط تحویل 30 روزه لوله فولادی بدون درز فشار قوی طلایی سفید نقره ای مهندسی شده برای سیستم های پایدار و خطوط لوله
| Inspection: | 100% |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
لوله فولادی بدون درز گرید 321 فشار بالا، انتخاب ایدهآل برای محیطهای با دمای بالا، حمل و نقل قابل مذاکره
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
لوله فولادی بدون درز با ضخامت دیواره SCH40 فشار بالا تولید شده طبق ASTM B16.10 B16.19 و اندازههای سفارشی
| Customize: | Available |
|---|---|
| Outside Diameter: | 6mm To 610mm |
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
لوله بدون درز حلقه ای SS 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301
| نام محصول: | لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ 310s |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |


