Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel tubing ] eşleşme 71 Ürünler.
Sanayi Tipi Ağır Hizmet Tipi Korozyona Dayanıklı Boru, 6mm'den 610mm'ye Kadar Dış Çaplı, Eğimli Uçlu Dubleks Paslanmaz Çelik Boru
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
30 Gün Teslimat Şartları Dupleks Paslanmaz Çelik Boru Endüstriyel Uygulamalar için Korozyona Sabit Dikişsiz Kaynaklı Borular
| Pmi Test: | 100% |
|---|---|
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
| Inspection: | 100% |
1.4301 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Soğuk Çekme %100 Muayene, Zorlu Ortamlarda Performans Sağlar
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
EN 10216-5 Paslanmaz çelik dikişsiz boru En az sipariş miktarı 1 ton 1100 °C'ye kadar sıcaklığa dayanıklılık sınıfına bağlı olarak
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
En az sipariş miktarı 1 ton paslanmaz çelik dikişsiz boru 1100 ° C'ye kadar sıcaklığa dayanıklı stok hazır sınıf özel
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Sıcak olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik dikişsiz boru yuvarlak bölüm şekli düz uçlar endüstriyel uygulamalar ve yapısal için idealdir
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
30 Gün Teslimat Koşulları Yüksek Basınçlı Dikişsiz Çelik Boru Dayanıklı ve Boru Hattı Sistemleri için Altın Beyaz Gümüş Mühendislik
| Inspection: | 100% |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
321 Kalite Yüksek Basınçlı Dikişsiz Çelik Boru Yüksek Sıcaklık Ortamları İçin İdeal Seçim Nakliye Müzakere Edilir
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
ASTM B16.10 B16.19'a ve Özelleştirilmiş Boyutlara Göre Üretilmiş SCH40 Et Kalınlığı Yüksek Basınçlı Dikişsiz Çelik Boru
| Customize: | Available |
|---|---|
| Outside Diameter: | 6mm To 610mm |
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
Halkalı Kesim SS Dikişsiz Tüp 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301
| Ürün Adı: | 310s paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |


