Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
Ringvormige, corrosiebestendig gespannen buis SS 304 voor gebouwen
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
OEM-service Laser snijden van roestvrij staal
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
Industriële oppervlakte roestvrij strip spoel 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Naam van het product: | 2205 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Stainless Steel Strip Coil F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 SS2328 SAF2507
| Naam van het product: | 304 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
ASTM 430 roestvrij spoel SS 430 spoel OEM-service met magnetisme
| Naam van het product: | 430 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
304 roestvrij strip 06Cr19Ni10 304 SUS304 S30400 1.4301 Voor de elektrische industrie
| Naam van het product: | 304 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Warmtebestendige 304 roestvrijband SS 304 banden voor de medische industrie
| Naam van het product: | 304 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Korrosiebestendigheid SS2205 Roestvrijband spoel industriële oppervlakte
| Naam van het product: | 2205 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
1 mm 1.2 1.5 1.6 mm SS Draadkabel Hard Champagne Op maat
| Naam van het product: | Draad van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
Specifieke plaatmetalenfabricage SS Lasersnijdienst
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |

