Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
06Cr25Ni20 S31008 310S roestvrij staal spoel 16 mm dik
| Naam van het product: | 310S roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Koudgewalst 201 roestvrij staal spoel 0,2 mm 0,3 mm 2 mm 3 mm dik
| Naam van het product: | 201 roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
XFC 2205 Roestvrij staal spoel 022Cr23Ni5Mo3N S32205
| Naam van het product: | 2205 Spoel van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Koud trekken 2507 roestvrijstalen spoel voor de petrochemische industrie
| Naam van het product: | 2507 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Op maat gemaakte delen voor het lassen van metaal van roestvrij staal
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
Metalen lasersnijde onderdelen OEM-lasersnijdiensten voor roestvrij staal
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
6x19 304 roestvrij staal draad touwen Corrosiebestendige
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal draadtouwen |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |
Industriële 304 roestvrij staal staaf Ronde staaf Solid Staaf 6000 mm Lengte
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
7x19 316L roestvrij staal touw rollen of koud trekken
| Naam van het product: | 316L roestvrijstalen draadtouwen |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |
Hoge treksterkte roestvrijstalen draadkabel slijtagebestendige 1x7 7x7
| Naam van het product: | Draadtouwen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |


