همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 190 محصولات.
06Cr25Ni20 S31008 310S سیم پیچ فولاد ضد زنگ ضخامت 16 میلی متر
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
رولر فولاد ضد زنگ 201 0.2mm 0.3mm 2mm 3mm ضخامت
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ 201 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
XFC 2205 کویل فولاد ضد زنگ 022Cr23Ni5Mo3N S32205
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ 2205 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
کشش سرد 2507 کویل فولاد ضد زنگ برای صنعت پتروشیمی
| نام محصول: | 2507 طناب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
قطعات جوش فلزی فولاد ضد زنگ سفارشی قطعات چاپ لیزر برش فلزی
| نام محصول: | برش لیزری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 1 میلی متر تا 200 میلی متر |
| فرآیند: | برش لیزر |
قطعات برش لیزر فلزی OEM خدمات برش لیزر فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | برش لیزری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 1 میلی متر تا 200 میلی متر |
| فرآیند: | برش لیزر |
6x19 304 فولاد ضد زنگ سیم طناب مقاوم به خوردگی
| نام محصول: | طناب های فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-50.0mm |
صنعت 304 فولاد ضد زنگ چوب چوب دور استار چوب جامد 6000mm طول
| نام محصول: | چوب فولاد 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
7x19 316L طناب فولاد ضد زنگ رولینگ یا کشیدن سرد
| نام محصول: | طناب های سیم استیل 316L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-50.0mm |
مقاومت کششی بالا کابل سیم فولاد ضد زنگ مقاوم به سایش 1x7 7x7
| نام محصول: | طناب های سیم فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-50.0mm |


