همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 190 محصولات.
لوله بلند کننده فولاد ضد زنگ سیم های گرما مقاوم برای آسانسور
| نام محصول: | طناب های سیم فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-50.0mm |
کابل های هواپیمایی از فولاد ضد زنگ 1x7 7x7 1x19 6x19
| نام محصول: | طناب های فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-50.0mm |
صنعت سیم فولاد ضد زنگ 310S 302 430 316 317 گرم سرد برای پاک کننده
| نام محصول: | 304 316 طناب سیم استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-50.0mm |
SS316 هواپیما T316 سیم فولاد ضد زنگ 1/8 " 3/16 " 1/4 " 1x19 7x7 7x19 برای کابلهای عرشه
| نام محصول: | 316 طناب های سیم فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-50.0mm |
SS630 سیاه استیل ضد زنگ قطر 6mm-800mm HRC30-40
| نام محصول: | 630 چوب استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
309S چوبی سیاه از فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | چوب استیل ضد زنگ 309s |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
اندازه های سفارشی 310S استیل ضد زنگ چوب سیاه گرد با بخش دایره ای
| نام محصول: | 310S چوب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
321 استیل ضد زنگ سیاه مقاومت در برابر خوردگی 6000mm طول
| نام محصول: | 321 چوب استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
۴۱۰ فولاد ضد زنگ سیاه میله جامد استیل گرد میله ساختمانی
| نام محصول: | چوب 410 استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
316Ti استیک فولاد ضد زنگ سیاه استک گرد مقاوم به گرما
| نام محصول: | چوب از فولاد ضد زنگ 316Ti |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |


