Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
Liftheft roestvrij staal draad touwen hittebestendig voor lift
| Naam van het product: | Draadtouwen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |
FC/IWS touw / Heving / Kabelbaan / Luchtvaartuigenkabel van roestvrij staal 1x7 7x7 1x19 6x19
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal draadtouwen |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |
Industriële roestvrijstalen draadtouwen 310S 302 430 316 317 Warm-koud gewalst
| Naam van het product: | 304 316 Draadtouwen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |
SS316 Vliegtuig T316 roestvrijstalen draad touwen 1/8" 3/16" 1/4" 1x19 7x7 7x19 Voor dekkabelrailing
| Naam van het product: | 316 Draadtouwen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |
Zwart SS630 Ronde staalstaaf Diameter 6 mm-800 mm HRC30-40
| Naam van het product: | 630 Roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
309S Zwarte roestvrijstalen staaf ronde staaf rollen of koud trekken
| Naam van het product: | 309S roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
Aanpasbare afmetingen 310S roestvrijstalen stok zwart ronde staven met cirkel doorsnede
| Naam van het product: | 310S roestvrij staal stok |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
321 Zwarte roestvrijstalen staaf Korrosiebestendige 6000 mm lengte
| Naam van het product: | 321 Roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
410 Zwart roestvrij staal Solid Rod Round Steel Bar Building Building Material
| Naam van het product: | 410 Roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
316Ti zwart roestvrij staal staaf rond staafstaaf hittebestendig
| Naam van het product: | 316Ti roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |


