Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
Kleine grootte Ronde 316L roestvrij staal staafstaaf Zwarte stok Corrosiebestendige
| Naam van het product: | 316L roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
Korrosiebescherming 304 316 316L roestvrij staaldraad Ultrafijn voor textiel
| Naam van het product: | 304 316 316L roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
201 301 304 306 306 l 406 roestvrij staaldraad 0,8 mm Hard zacht
| Naam van het product: | Draad van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
1 mm SS304 draad 304l roestvrij staal draad aangepaste lengte
| Naam van het product: | 304 roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
16 Gauge roestvrij staaldraad 304 316 staaldraad touwkabel
| Naam van het product: | 304 roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
200-serie roestvrij staal oppervlaktebehandeling olie slijpdraad tekenen milieuvriendelijk
| Oppervlaktebehandeling: | Olie slijpdraad |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Buitenmuurdecoratie, Hotel, Keuken, Trap |
304 316 321 Ruwe staalplatenbuisoppervlaktebehandeling olie slijpdraad tekening
| Oppervlaktebehandeling: | Olie slijpdraad |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Buitenmuurdecoratie, Hotel, Keuken, Trap |
Glanzige afwerking Vlekvrye staaloppervlaktebehandeling Olie slijpen en draad trekken
| Oppervlaktebehandeling: | Olie slijpdraad |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Buitenmuurdecoratie, Hotel, Keuken, Trap |
Industriële roestvrij staalplaat X2CrTi12 1.4512 S40903 S40900 SUS409L 022Cr11Ti 409L
| Naam van het product: | 409L roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Aanpassing van roestvrij staal plaat 304 316 201 430 Industriële oppervlakte
| Naam van het product: | 304 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |


