Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
SS2328 SAF2507 Roestvrij staal spoel F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 Voor de petrochemische industrie
| Naam van het product: | 2507 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
SS304L 304L roestvrij staal plaat 200mm-13000mm Lengte
| Naam van het product: | 304l roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
310S roestvrij staalplaat Korrosiebestendig 1000 mm lengte
| Naam van het product: | 310s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
SS409L 409L roestvrij staalplaatplaat koudgewalst hittebestendig
| Naam van het product: | 409L roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
SS2507 2507 Roestvrij staalplaat OEM Service Corrosiebestendig
| Naam van het product: | 2507 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Warmtebestendige 316l roestvrijstalen band SS316L band Structuurmateriaal
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
309S roestvrij staal strip metalen bouwmateriaal
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Strip van roestvrij staal van industriële kwaliteit 310S 16 mm dik
| Naam van het product: | 310S roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
SS201 koudgewalste roestvrijstalen band voor de automobielindustrie
| Naam van het product: | 201 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
2507 Roestvrij staal band spoel Corrosiebestendige voor oceaantechniek
| Naam van het product: | 304 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |


