Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 180 producten.
Industriële 309S roestvrijstalen plaat Antioxidant 1 mm dikte
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
SS321 321 Plaat van roestvrij staal 150 mm dik met rechthoekige doorsnede
| Naam van het product: | 321 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
SS409L 409L roestvrij staalplaatplaat koudgewalst hittebestendig
| Naam van het product: | 409L roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
XFC 201 roestvrijstalen plaat 3000 mm buitendiameter voor huishoudelijke artikelen
| Naam van het product: | 201 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
SS2205 2205 Roestvrijstalen plaatplaat rechthoekige vorm voor de chemische industrie
| Naam van het product: | 2205 Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Koudgewalste 904L roestvrijstalen strip spoel aanpasbaar
| Naam van het product: | 904l roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Industriële 304 roestvrij staal spoel SS304 plaat in spoel OEM service
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Industriële 316L roestvrijstalen spoel SS316L plaat in spoel OEM service
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Industriële 304L roestvrijstalen spoel SS304 Spoel 0,2 mm Dikte
| Naam van het product: | 304L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
0Cr23Ni13 S30908 309S roestvrij staal spoel voor de energiesector
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |

