Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
XFC 201 roestvrijstalen plaat 3000 mm buitendiameter voor huishoudelijke artikelen
| Naam van het product: | 201 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
SS2205 2205 Roestvrijstalen plaatplaat rechthoekige vorm voor de chemische industrie
| Naam van het product: | 2205 Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Industriële 304 roestvrij staal spoel SS304 plaat in spoel OEM service
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Industriële 316L roestvrijstalen spoel SS316L plaat in spoel OEM service
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Industriële 304L roestvrijstalen spoel SS304 Spoel 0,2 mm Dikte
| Naam van het product: | 304L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
0Cr23Ni13 S30908 309S roestvrij staal spoel voor de energiesector
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
304 roestvrijstalen draad Helder / Tinny / Spring / Welding SS Spring draad
| Naam van het product: | 304 roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
ASTM roestvrijstalen draadtouwen slijtvast 6x19/7x19/6x37
| Naam van het product: | Draadtouwen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |
SS 304/316 Draad van roestvrij staal voor balustradingsysteem
| Naam van het product: | 304 316 Draadtouwen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |
Kleine grootte Ronde 316L roestvrij staal staafstaaf Zwarte stok Corrosiebestendige
| Naam van het product: | 316L roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |


