Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel seamless pipe ] αγώνας 190 προϊόντα.
XFC 201 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με εξωτερική διάμετρο 3000 mm για οικιακά είδη
| Ονομασία προϊόντος: | 201 πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
SS2205 2205 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ορθογώνιο σχήμα για τη χημική βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | 2205 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Κρύο έλαση 904L από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 904l λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
Βιομηχανική σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 SS304 φύλλο σε σπείρα Υπηρεσία OEM
| Ονομασία προϊόντος: | Στρογγυλοειδή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Βιομηχανικό 316L περιέλιγμα από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L φύλλο σε περιέλιγμα Υπηρεσία OEM
| Ονομασία προϊόντος: | 316L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Βιομηχανική σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L SS304 Σπείρα 0,2 mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | 304L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
0Cr23Ni13 S30908 309S Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για τη βιομηχανία ενέργειας
| Ονομασία προϊόντος: | 309s σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
304 Stainless Steel Wire Bright / Tinny / Spring / Welding SS Spring Wire Σιδηροσύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 304 καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 0.1-16mm Προσαρμόσιμο |
Διάταξη 6x19/7x19/6x37
| Ονομασία προϊόντος: | Σχοινιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |
SS 304/316 Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα για σύστημα μπαλοστράζ
| Ονομασία προϊόντος: | 304 316 Σχοινιά από ατσάλι |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |


