Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel seamless pipe ] αγώνας 180 προϊόντα.
Επεξεργασία επιφάνειας μετάλλου από ανοξείδωτο χάλυβα για τρόφιμα και ποτά
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Σχέδιο συρματόσχοινου άλεσης πετρελαίου |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή: | Εξωτερική διακόσμηση τοίχων, ξενοδοχείο, κουζίνα, σκάλα |
SS 201 310S 316L 317L 304 321 Σιδηρά ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 0.1-16mm Προσαρμόσιμο |
430 Τρίχες από ανοξείδωτο χάλυβα 10Cr17 S43000 S43035 S43400 X6Cr17
| Ονομασία προϊόντος: | λουρίδα ανοξείδωτου 430 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
321 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα 06Cr18Ni10Ti SUS321 S32100 1.4541 Ανθεκτικό στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | σπείρα ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Ελαστική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 304 με επιφάνεια βιομηχανικής ποιότητας
| Ονομασία προϊόντος: | 304 πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
430 Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα SS 430 Στυλοκύλινδρο 0,1 mm πάχος Για χημικό εξοπλισμό
| Ονομασία προϊόντος: | λουρίδα ανοξείδωτου 430 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
Βιομηχανική 321 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα 321 SS Στυλοκύλινδρο φύλλου
| Ονομασία προϊόντος: | σπείρα ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Υπηρεσία κοπής λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |
Βιομηχανικό 304L ατσάλινο φύλλο περιέλιξης ανθεκτικό στη διάβρωση 0,2 mm-16 mm
| Ονομασία προϊόντος: | 304L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Υπηρεσία κοπής λέιζερ για τη βιομηχανία ανοξείδωτου χάλυβα Υπηρεσία OEM
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |

