Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 180 producten.
Metalen oppervlaktebehandeling van roestvrij staal voor voedsel en dranken
| Oppervlaktebehandeling: | Olie slijpdraad |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Buitenmuurdecoratie, Hotel, Keuken, Trap |
SS 201 310S 316L 317L 304 321 roestvrij staal staafdraad
| Naam van het product: | Draad van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
430 roestvrij staal band 10Cr17 S43000 S43035 S43400 X6Cr17
| Naam van het product: | 430 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
321 Roestvrij staal spoel 06Cr18Ni10Ti SUS321 S32100 1.4541 Corrosiebestendig
| Naam van het product: | 321 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
glad SS304 304 roestvrijstalen plaat met industriële oppervlakte
| Naam van het product: | 304 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
430 roestvrij staalstrook SS 430 spoel 0,1 mm dik voor chemische apparatuur
| Naam van het product: | 430 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Industriële 321 roestvrijstalen spoel 321 SS plaat spoel OEM service
| Naam van het product: | 321 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Industrie Lasersnijden van roestvrij staal OEM-service
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
Industriële 304L roestvrij staal spoelplaat Corrosiebestendige 0.2mm-16mm
| Naam van het product: | 304L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Laser-snijservice voor de roestvrij staalindustrie
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |

