Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 180 Ürünler.
Gıda ve içecekler için paslanmaz çelik metal yüzey tedavisi
| Yüzey Tedavisi: | Yağ Taşlama Teli Çizimi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uygulama: | Dış duvar dekorasyonu, otel, mutfak, merdiven |
SS 201 310S 316L 317L 304 321 Paslanmaz Çelik Çubuk Tel
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 0.1-16mm özelleştirilebilir |
430 Paslanmaz çelik şeridi 10Cr17 S43000 S43035 S43400 X6Cr17
| Ürün Adı: | 430 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
321 Paslanmaz çelik bobini 06Cr18Ni10Ti SUS321 S32100 1.4541 Korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | 321 Paslanmaz çelik sarmal |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Endüstriyel sınıf yüzeyli pürüzsüz SS304 304 paslanmaz çelik plaka
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
430 Paslanmaz Çelik Şerit SS 430 Bobin 0.1mm Kalınlığı Kimyasal Ekipmanlar İçin
| Ürün Adı: | 430 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Endüstriyel 321 Paslanmaz Çelik Bobin 321 SS Yaprak Bobin OEM Servisi
| Ürün Adı: | 321 Paslanmaz çelik sarmal |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Endüstri Paslanmaz Çelik Lazer Kesme Servisi OEM Servisi
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
Endüstriyel 304L paslanmaz çelik bobin levhası korozyona dayanıklı 0.2mm-16mm
| Ürün Adı: | 304l Paslanmaz Çelik bobin |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Paslanmaz Çelik Endüstrisi Lazer Kesme Servisi Metal Toz Kaplama OEM Servisi
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |

