همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 180 محصولات.
درمان سطح فلز فولاد ضد زنگ برای مواد غذایی و نوشیدنی
| درمان سطح: | طراحی سیم سنگ زنی روغن |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| درخواست: | دکوراسیون دیوار بیرونی ، هتل ، آشپزخانه ، پله |
SS 201 310S 316L 317L 304 321 سیم چوبی از فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | سیم فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 0.1-16 میلی متر قابل تنظیم |
430 نوار فولاد ضد زنگ 10Cr17 S43000 S43035 S43400 X6Cr17
| نام محصول: | 430 نوار فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
321 سیم پیچ فولاد ضد زنگ 06Cr18Ni10Ti SUS321 S32100 1.4541 مقاوم به خوردگی
| نام محصول: | 321 طناب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
صفحه ای از فولاد ضد زنگ SS304 304 صاف با سطح صنعتی
| نام محصول: | ورق فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
۴۳۰ استیل ضد زنگ SS ۴۳۰ کویل ضخامت ۰٫۱ میلی متر برای تجهیزات شیمیایی
| نام محصول: | 430 نوار فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
صنعتی 321 سیم پیچ فولاد ضد زنگ 321 SS سیم پیچ ورق خدمات OEM
| نام محصول: | 321 طناب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
صنعت خدمات برش لیزری فولاد ضد زنگ خدمات OEM
| نام محصول: | برش لیزری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 1 میلی متر تا 200 میلی متر |
| فرآیند: | برش لیزر |
صنعتی 304L فولاد ضد زنگ سیم کشی ورق مقاوم در برابر خوردگی 0.2mm-16mm
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ 304 لیتری |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
صنعت فولاد ضد زنگ خدمات برش لیزر پوشش پودر فلزی خدمات OEM
| نام محصول: | برش لیزری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 1 میلی متر تا 200 میلی متر |
| فرآیند: | برش لیزر |

